Španělsko  Počet produktů v této sekci: 29

produktů na stránku

Barva této typické španělské odrůdy je světlá, zato vůně překvapí svou ovocnou intenzitou. Chuť je velmi příjemná, lehká s převahou bílého ovoce, připomínající liči. Nižší obsah alkoholu předurčuje toto víno k pití během teplých letních dní. Je vhodné k salátům, jednoduchým úpravám těstovin a bílého masa.

156 Kč
Dostupné

Světle žlutá barva se zelenými odlesky, jemné aroma připomínající limetky, čerstvou meduňku a mandarinkovou kůru. Chuť je vyvážená, ovocná se svěží kyselinou citrusů a s delší dochutí. Moderní svěží styl vína se šťavnatou kyselinkou.

215 Kč 269 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Křišťálově jasná zelenkavá barva se zlatými odlesky. Vůně lučních květin přechází do krásného ovocného aroma. Svěží s příjemnou kyselinkou a jemným květinovým podtónem. Dlouhotrvající závěr. Skvělý aperitiv.

289 Kč
Dostupné

Viura a Chardonnay, žlutozelená barva. Vůně je otevřená, ovocná, lehce bylinná. Chuť je svěží s chutí bílého ovoce a bylinek, kyselinka pevná. VYPRODÁNO

234 Kč
Novinka

Světle žlutá barva se zelenkavými odlesky, vůně je čistá ovocná s nádechem bílých květin. Chuť je krásně svěží s příjemnou kyselinkou a bílým ovocem. Ideálně doprovodí předkrmy z mořských plodů a drůbeží maso.

197 Kč
Dostupné

Krásná, světle rubínová barva a intenzivní vůně červeného ovoce je průvodním vjemem tohoto růžového vína. Ve výrazné ovocné chuti převládají maliny a zralé třešně.

125 Kč 156 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Svěží víno s ovocným projevem červeného rybízu a středně plnou chutí potěší v horkých večerech.

219 Kč
Dostupné

Světlá barva slámy se zářivě zlatým odstínem. V chuti svěží a živá se skvěle vyváženou kyselinkou. Zaujme výraznou chutí opečeného toustu a ovoce. Vhodné ke všem typům ryb a mořských plodů.

326 Kč
Dostupné

Zářivý vzhled s intenzivní rubínovou barvou. Ovocné aroma ( lesní plody, borůvky) a lékořice s jemným dotekem dubu dává vínu příjemnou komplexnost. Víno zrálo 5 měsíců v amerických dubových sudech ( tzv. semi crianza). 

191 Kč 239 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné
Novinka

Zářivá červená barva, vůně zralého ovoce s jemným nádechem lékořice a balzamika. Chuť je krásně ovocná, svěží a harmonická díky šestiměsíčnímu zrání ve velkých dubových sudech. Jedná se tedy o tzv. Semicrianzu, víno které zrálo kratší dobu na dřevě, než určují předpisy. Tento styl mají v oblibě lidé, kteří nepreferují dlouhodobě naležená vína. Hodnocení:...

235 Kč
Dostupné

Jiskrné víno s rubínovými odlesky. Ve vůni vystupuje čerstvé zralé ovoce.

156 Kč
Dostupné

Krásná tmavá barva odrůdy Tempranillo, ve vůni a chuti černá třešeň, rybíz s vanilkou a příjemnými taniny. Vhodně doplní pečenou kachnu nebo husu.

305 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 29

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.