Španělsko  Počet produktů v této sekci: 25

produktů na stránku

Barva této typické španělské odrůdy je světlá, zato vůně překvapí svou ovocnou intenzitou. Chuť je velmi příjemná, lehká s převahou bílého ovoce, připomínající liči. Nižší obsah alkoholu předurčuje toto víno k pití během teplých letních dní. Je vhodné k salátům, jednoduchým úpravám těstovin a bílého masa.

156 Kč
Dostupné

Světle žlutá barva se zelenými odlesky, jemné aroma připomínající limetky, čerstvou meduňku a mandarinkovou kůru. Chuť je vyvážená, ovocná se svěží kyselinou citrusů a s delší dochutí. Moderní svěží styl vína se šťavnatou kyselinkou.

269 Kč
Dostupné

Křišťálově jasná zelenkavá barva se zlatými odlesky. Vůně lučních květin přechází do krásného ovocného aroma. Svěží s příjemnou kyselinkou a jemným květinovým podtónem. Dlouhotrvající závěr. Skvělý aperitiv.

289 Kč
Dostupné

Viura a Chardonnay, žlutozelená barva. Vůně je otevřená, ovocná, lehce bylinná. Chuť je svěží s chutí bílého ovoce a bylinek, kyselinka pevná.

234 Kč
Dostupné

Krásná, světle rubínová barva a intenzivní vůně červeného ovoce je průvodním vjemem tohoto růžového vína. Ve výrazné ovocné chuti převládají maliny a zralé třešně.

156 Kč
Dostupné

Svěží víno s ovocným projevem červeného rybízu a středně plnou chutí potěší v horkých večerech.

219 Kč
Dostupné

Světlá barva slámy se zářivě zlatým odstínem. V chuti svěží a živá se skvěle vyváženou kyselinkou. Zaujme výraznou chutí opečeného toustu a ovoce. Vhodné ke všem typům ryb a mořských plodů.

326 Kč
Dostupné

Zářivý vzhled s intenzivní rubínovou barvou. Ovocné aroma ( lesní plody, borůvky) a lékořice s jemným dotekem dubu dává vínu příjemnou komplexnost. Víno zrálo 5 měsíců v amerických dubových sudech ( tzv. semi crianza). 

239 Kč
Dostupné

Jiskrné víno s rubínovými odlesky. Ve vůni vystupuje čerstvé zralé ovoce.

156 Kč
Dostupné

Krásná tmavá barva odrůdy Tempranillo, ve vůni a chuti černá třešeň, rybíz s vanilkou a příjemnými taniny. Vhodně doplní pečenou kachnu nebo husu.

305 Kč
Dostupné

Cava s tmavě lososovou barvou, ve vůni dominuje aroma červeného ovoce s intenzivní stopou jahod a svěží chutí s doteky sušeného ovoce.

343 Kč
Dostupné

Krásná granátová barva s nepatrným cihlovým náznakem na okraji. Ve vůni přezrálé lesní ovoce a kůže. Středně plná chuť, dominantní švestky, jemný tón marmelády, příjemně sladká tříslovina v závěru. 

311 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 25

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.