Španělsko  Počet produktů v této sekci: 25

produktů na stránku

Barva této typické španělské odrůdy je světlá, zato vůně překvapí svou ovocnou intenzitou. Chuť je velmi příjemná, lehká s převahou bílého ovoce, připomínající liči. Nižší obsah alkoholu předurčuje toto víno k pití během teplých letních dní. Je vhodné k salátům, jednoduchým úpravám těstovin a bílého masa.

156 Kč
Dostupné

Průzračná světle žlutá barva se zlatavými odlesky, velmi dobrá viskozita. Vůně je čistá, výraznější, s tóny čerstvě posekané trávy, borovicového jehličí a zeleného čaje. Chuť je plná, pikantně nahořklá s tóny bergamotu, čerstvých bylinek a citrusových plodů. Moderní svěží styl vína se šťavnatou kyselinkou. OCENĚNÍ: Vítěz Grand testu Wine & Degustation...

269 Kč
Dostupné

Křišťálově jasná zelenkavá barva se zlatými odlesky. Vůně lučních květin přechází do krásného ovocného aroma. Svěží s příjemnou kyselinkou a jemným květinovým podtónem. Dlouhotrvající závěr. Skvělý aperitiv.

289 Kč
Dostupné

Světle žlutá barva se zelenkavými odlesky, vůně je čistá ovocná s nádechem bílých květin. Chuť je krásně svěží s příjemnou kyselinkou a bílým ovocem. Ideálně doprovodí předkrmy z mořských plodů a drůbeží maso.

197 Kč
Dostupné

Krásná, světle rubínová barva a intenzivní vůně červeného ovoce je průvodním vjemem tohoto růžového vína. Ve výrazné ovocné chuti převládají maliny a zralé třešně.

156 Kč
Dostupné

Svěží víno s ovocným projevem červeného rybízu a středně plnou chutí potěší v horkých večerech.

219 Kč
Dostupné

Světlá barva slámy se zářivě zlatým odstínem. V chuti svěží a živá se skvěle vyváženou kyselinkou. Zaujme výraznou chutí opečeného toustu a ovoce. Vhodné ke všem typům ryb a mořských plodů.

326 Kč
Dostupné

Zářivá červená barva, vůně zralého ovoce s jemným nádechem lékořice a balzamika. Chuť je krásně ovocná, svěží a harmonická díky šestiměsíčnímu zrání ve velkých dubových sudech. Jedná se tedy o tzv. semicrianzu, víno které zrálo kratší dobu na dřevě, než určují předpisy. Tento styl mají v oblibě lidé, kteří nepreferují dlouhodobě naležená vína. Hodnocení:...

235 Kč
Dostupné

Jiskrné víno s rubínovými odlesky. Ve vůni vystupuje čerstvé zralé ovoce.

156 Kč
Dostupné

Krásná tmavá barva odrůdy Tempranillo, ve vůni a chuti černá třešeň, rybíz s vanilkou a příjemnými taniny. Vhodně doplní pečenou kachnu nebo husu.

305 Kč
Dostupné

Cava s tmavě lososovou barvou, ve vůni dominuje aroma červeného ovoce s intenzivní stopou jahod a svěží chutí s doteky sušeného ovoce.

343 Kč
Dostupné

Rubínově červená barva s jemným cihlovým okrajem. Intenzivní vůně zralého bobulového ovoce s jemným dotekem jahodového jogurtu.  V ústech objevíme černé třešně, maliny, lékořici a balzamiko. Chuť je velmi harmonická, elegantní s velmi dlouhou dochutí, ve které se spolu skvěle doplňují ovoce a chuť ušlechtilého dřeva.

291 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 25

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.