Upozornění: Údaje na fotografiích jednotlivých vín se mohou lišit od skutečnosti - zejména ročníky.

Eshop  Počet produktů v této sekci: 163

produktů na stránku

Zlatavá barva s vůní květin a zeleného ovoce (hrušek a jablek). V chuti osvěžující kyselinka, plné elegantní tělo s dlouhým závěrem. MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO

296 Kč

Zářivě červená barva, vůně květin a vyzrálého ovoce. 8měsíční zrání v nerez. tanku vtisklo vínu velmi koncentrovaný projev s tóny červeného ovoce a jemných tříslovin.

296 Kč
Dostupné

Hluboká červená barva, kořeněná vůně s jemnou stopou vanilky a karamelu. Chuť je delikátně ovocná a lahodná s hedvábnými taniny a dlouhým závěrem. 30% zrálo 12 měsíců v sudu.

376 Kč
Dostupné

Hluboká červená barva, vůně fialek a tmavého ovoce. V chuti ostružiny, hrozinky, jemné a elegantní třísloviny. 30% zrálo 12 měsíců v sudu. 90 let staré vinice.

376 Kč
Dostupné

Barva s fialovými odlesky, vůně a chuť zralých švestek, fíků a tmavého kompotovaného ovoce. V dlouhé a příjemné dochuti objevíme kávu, tabák. Víno zraje 14 měsíců v sudu.

598 Kč
Dostupné

Cihlově červená barva, vůně višní, jehličí a tmavých lesních bobulí. V chuti červené ovoce s převahou třešní doplněné příjemnou tříslovinou. Elegantní víno. MOMENTÁLNĚ VYPRODÁNO !

519 Kč

Komplexní, elegantní a sametové víno intenzivní barvy. Velmi silný ovocný projev se stopou koření a zlomků čokolády. OMEZENÝ POČET !

1 879 Kč
Dostupné

Exkluzivní víno z vyhlášené trati splňuje všechny předpoklady k dlouhé archivaci. Uložte a pijte za 5 až 15 let. 

1 801 Kč
Dostupné

Cihlová barva s jantarovými odlesky, vůně tabáku, sušených brusinek, chuť je příjemně zemitá, dlouhá a elegantní, skvěle zralé víno. OMEZENÉ MNOŽSTVÍ!

4 483 Kč
Dostupné

Sytější slámově žlutá barva se zlatými odlesky a vysoká viskozita. Aroma je intenzivnější a připomíná zralé subtropické ovoce, sušená jablka a sladké koření. V chuti je víno středně plné a svěží, s lehkým dotekem marcipánu, mandlí a žlutých jablek, s podtónem minerality a třešňových jader. Delší, svěží závěr. Jiskrné Chardonnay z okolí Meursault z 35 let...

598 Kč
Dostupné

Vůně je typická pro Pinot Noir- červené ovoce. Skvěle se hodí k červenému masu a sýrům. Možno k pití 2-5 let po nalahvování. OMEZENÉ MNOŽSTVÍ!

Chardonnay s vůní lískových oříšků spolu s máslovým a medovým aroma a silnou ovocnou chutí podbarvenou příjemnou stopou dřeva. Dlouhý harmonický závěr potěší všechny milovníky bílých vín. Velké víno z jedné nejprestižnějších apelací pro bílá vína v Burgundsku. Skvěle doprovodí složitější úpravy mořských ryb, bílého masa a kvalitní tvrdé sýry. Potenciál...

1 188 Kč 1 398 Kč -15%
Reduced price!
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 163

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.