Francie  Počet produktů v této sekci: 52

produktů na stránku

Cihlově červená barva, vůně višní, jehličí a tmavých lesních bobulí. V chuti červené ovoce s převahou třešní doplněné příjemnou tříslovinou. Elegantní víno.

519 Kč
Dostupné

Komplexní, elegantní a sametové víno intenzivní barvy. Velmi silný ovocný projev se stopou koření a zlomků čokolády. OMEZENÝ POČET !

1 879 Kč
Dostupné

Exkluzivní víno z vyhlášené trati splňuje všechny předpoklady k dlouhé archivaci. Uložte a pijte za 5 až 15 let. 

1 801 Kč
Dostupné

Cihlová barva s jantarovými odlesky, vůně tabáku, sušených brusinek, chuť je příjemně zemitá, dlouhá a elegantní, skvěle zralé víno. OMEZENÉ MNOŽSTVÍ!

4 483 Kč
Dostupné

Jiskrné Chardonnay z okolí Meursault z 35 let starých vinic.Výrazná vůně a elegantní dlouhá chuť citrusů se stopou toustu. 

598 Kč
Dostupné

Vůně je typická pro Pinot Noir- červené ovoce. Skvěle se hodí k červenému masu a sýrům. Možno k pití 2-5 let po nalahvování. OMEZENÉ MNOŽSTVÍ!

519 Kč
Dostupné

Chardonnay s vůní lískových oříšků spolu s máslovým a medovým aroma a silnou ovocnou chutí podbarvenou příjemnou stopou dřeva. Dlouhý harmonický závěr potěší všechny milovníky bílých vín. Velké víno z jedné nejprestižnějších apelací pro bílá vína v Burgundsku. Skvěle doprovodí složitější úpravy mořských ryb, bílého masa a kvalitní tvrdé sýry. Potenciál...

1 251 Kč
Dostupné

Typický představitel Meursault. Harmonický v chuti a vůni, plný ovoce, s příjemnou kyselinkou.

1 542 Kč
Dostupné

Chardonnay s bohatou a jemnou svěží vůní. Chuť extrémně dlouhá, minerální, se stopou oříšků. Excelentní víno! 

2 226 Kč
Dostupné

Excelentní Chardonnay s velkým potenciálem k archivaci. Minerální projev s velmi dlouhou dochutí. 

2 669 Kč
Dostupné

Delikátní zlatá barva potěší oko. Plné ovocné aroma ve vůni, která přechází do chuti. Dobře strukturované víno se spoustou svěžesti.

187 Kč
Dostupné

Svěží víno s lehkým máslovým projevem a výraznou vůní a chutí ovoce, vhodné k těstovinám nebo pro běžné pití. Ekologické víno.

255 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 52

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.