Francie  Počet produktů v této sekci: 59

produktů na stránku

Typický představitel Chardonnay z této oblasti. Přímé, svěží víno s vůní a chutí bílého ovoce dobře doplněné mineralitou a kyselinkou.

576 Kč
Dostupné

Cihlově červená barva, vůně višní, jehličí a tmavých lesních bobulí. V chuti červené ovoce s převahou třešní doplněné příjemnou tříslovinou. Elegantní víno.

519 Kč
Dostupné

Jiskrné Chardonnay z okolí Meursault z 35 let starých vinic.Výrazná vůně a elegantní dlouhá chuť citrusů se stopou toustu. 

598 Kč
Dostupné

Delikátní zlatá barva potěší oko. Plné ovocné aroma ve vůni, která přechází do chuti. Dobře strukturované víno se spoustou svěžesti.

145 Kč 181 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Krásné červené harmonické víno upoutá svojí pevnou strukturou a plným ovocným projevem. Vhodně doplní tmavá masa.

558 Kč
Dostupné

Třešňově červená barva, ve vůni najdeme tmavé ovoce, v chuti kompotované švestky, kůže, příjemné taniny a kyselinka s lehce nasládlým zakončením.

818 Kč
Dostupné

Jasně žlutá barva se zelenými odlesky. Ve vůni objevíme vanilku, hrušku a zelené jablko. Chuť je ovocná, harmonická s příjemnou dochutí.

313 Kč
Dostupné

Příjemně svěží Sauvignon blanc z vinic mladších 20 let. Vyniká ovocnou vůní, v chuti jemné tóny trávy a ovoce s příjemnou svěžestí

297 Kč
Dostupné

Citronová barva se zlatavými odlesky, vůně limety, zralého grapefruitu, máty a meduňky, příjemné, živé perlení v chuti doplněné ovocností.

949 Kč
Dostupné

Komplexní, elegantní a sametové víno intenzivní barvy. Velmi silný ovocný projev se stopou koření a zlomků čokolády.

1 644 Kč
Dostupné

Vůně je typická pro Pinot Noir- červené ovoce. Skvěle se hodí k červenému masu a sýrům. Možno k pití 2-5 let po nalahvování.

519 Kč
Dostupné

Svěží víno s lehkým máslovým projevem a výraznou vůní a chutí ovoce, vhodné k těstovinám nebo pro běžné pití. Ekologické víno.

255 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 59

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.