Francie  Počet produktů v této sekci: 48

produktů na stránku

Toto šumivé víno je směsí pěti odrůd: Pinot Blanc (25%), Pinot Auxerrois (25%), Pinot Gris (25%), Ryzlink (20%) a Pinot Noir (5%). Hrozny pocházejí z vinic starých více než 30 let a nacházejí se na svazích v okolí města Rouffach.

527 Kč
Dostupné

Světle červená barva, vůně tmavého ovoce a koření. Chuť je ovocná, převládají třešně, ostružiny a brusinky; třísloviny jsou v harmonii s kyselinkou.

448 Kč
Dostupné

Vůně peckovin přechází do ovocné chuti, v náznaku ostružiny a zralé švestky. Třísloviny jsou pevné a příjemné. Ekologické víno.

189 Kč
Dostupné

Intenzivní vůně malin, moruší a fialek přechází do chuti téhož ovoce se stopami čokolády a přezrálých ostružin.

1 801 Kč
Dostupné

Krásná rubínová barva, intenzivní kořeněná vůně, v chuti nalezneme kompotované bobulové ovoce. Dochuť je velmi elegantní, s jemným náznakem podhoubí a tmavého ovoce.

3 610 Kč
Dostupné

Jiskrné Chardonnay z okolí Meursault z 35 let starých vinic.Výrazná vůně a elegantní dlouhá chuť citrusů se stopou toustu.

1 252 Kč
Dostupné

Krásné červené harmonické víno upoutá svojí pevnou strukturou a plným ovocným projevem. Vhodně doplní tmavá masa. MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Skvělý Pinot Noir s opojnou vůní a chutí tmavého ovoce se plně projeví za 2 - 3 roky. Víno je vhodné k jehněčímu a tvrdým sýrům

1 724 Kč
Dostupné

Elegantní víno s mnohavrstevnou škálou vůní, chuť bílého čerstvého ovoce je doplněna jemnou kyselinou. Zaujme dlouhým závěrem.

623 Kč
Dostupné

Krásná růžovo-červená barva, intenzivní vůně červeného ovoce, která přechází do chuti. Ta je výrazná, dominují zralé třešně a maliny, zakončení je příjemně nasládlé díky výborné zralosti hroznů odrůdy cabernet Franc. Krásné polosuché víno, typické pro tuto oblast.

234 Kč
Dostupné

Zlatavá barva se zelenkavými odrazy. Ovocná vůně s tóny bílých květin. V chuti bílé ovoce se stopou medu, másla a tropického ovoce zakončené příjemnou kyselinkou. Vhodné k bílému masu a rybám.

181 Kč
Dostupné

Temná červená barva, chuť je středně plná, převládají švestky, zralý červený a černý rybíz. Třísloviny jsou pevné, a proto je víno ideální s tmavým grilovaným masem.

181 Kč
Dostupné
Zobrazeno 37 - 48 produktů z celkových 48

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.