Francie  Počet produktů v této sekci: 58

produktů na stránku

Šumivé víno z odrůd Pinot Blanc,Pinot Auxerrois, Ryzlink, Pinot Gris, Pinot Noir. Vůni jablek, vanilky, skořice a lípy přechází do elegantní chutě, perlení je jemné a dlouhé. 

456 Kč
Dostupné

Zlatožlutá barva s měděnými odlesky, vůně je bohatá, ovocná s převahou peckových plodů a zahradního ovoce, opulentní chuť s příjemně ovocným projevem, dlouhý závěr.

6 843 Kč
Dostupné

Příjemně svěží Sauvignon Blanc z údolí řeky Loiry a z vinic na pobřeží Atlantiku překvapí svou krásnou svěžestí. Vůně je výrazná a přechází do chuti, ve které objevíme tóny bílého ovoce a posečené trávy. Dochuť je dlouhá, výrazná.  Skvělé pro párování s lehkými letními jídly, kozími sýry a tučnějšími rybami.

250 Kč
Dostupné

Světle červená barva, vůně tmavého ovoce a koření. Chuť je ovocná, převládají třešně, ostružiny a brusinky; třísloviny jsou v harmonii s kyselinkou.

448 Kč
Dostupné

Excelentní Chardonnay s velkým potenciálem k archivaci. Minerální projev s velmi dlouhou dochutí. 

2 669 Kč
Dostupné

Víno s pevným tělem, v chuti citrusové plody podkreslené jemnou mineralitou a příjemnými máslovými tóny. Potěší vyznavače této oblasti.

857 Kč
Dostupné

Barva krvavého pomeranče, vůně je lehce kouřová s příjemně ovocným projevem, perlení je živé, elegantní doplněné tóny lesního ovoce a zahradních jahod s kořeněným závěrem.

1 101 Kč
Dostupné

Toto šumivé víno je směsí pěti odrůd: Pinot Blanc (25%), Pinot Auxerrois (25%), Pinot Gris (25%), Ryzlink (20%) a Pinot Noir (5%). Hrozny pocházejí z vinic starých více než 30 let a nacházejí se na svazích v okolí města Rouffach.

527 Kč
Dostupné

Intenzivní vůně malin, moruší a fialek přechází do chuti téhož ovoce se stopami čokolády a přezrálých ostružin.

1 801 Kč
Dostupné

Krásné červené harmonické víno upoutá svojí pevnou strukturou a plným ovocným projevem. Vhodně doplní tmavá masa.

661 Kč
Dostupné

100% Pinot Noir. Krásná rubínová barva s aroma jahod, malin a nazrálého ovoce. Středně plné tělo, elegantní taniny.

533 Kč
Dostupné

Světle žlutá barva, vůně je příjemně svěží, šťavnatá s projevem citrusových plodů a jádrového ovoce. v chuti je víno živé s příjemnou kyselinou a minerálním projevem.

1 372 Kč
Dostupné
Zobrazeno 37 - 48 produktů z celkových 58

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.