Itálie  Počet produktů v této sekci: 43

produktů na stránku

Světle žlutá barva, ovocná a harmonická chuť je doplněná charakteristickou vůní květin. Skvěle se snoubí s těstovinami, rybími a zeleninovými pokrmy.

313 Kč
Dostupné

Tmavě fialová barva s granátovými odlesky, vůně připomíná tmavé bobuloviny, černý rybíz a brusinkový kompot. Chuť je hladká s příjemně oblou tříslovinou. Závěr je lehce pikantní s projevy indického koření.

228 Kč
Dostupné

Jiskrná červená barva. Typicky odrůdová vůně, intenzivní, ovocná s nádechem mandlového květu. Chuť je bohatá, vyzývavá s příjemnou tříslovinou a elegantně ovocným závěrem.

388 Kč 456 Kč -15%
Reduced price!
Dostupné

Svěží vůně heřmánku, bílého ovoce. Chuť je delikátní, ovocná s jemnou stopou bylinek, harmonická s příjemnou kyselinkou a dlouhou dochutí.   OMEZENÝ POČET SKLADEM !

280 Kč 311 Kč -10%
Reduced price!
Dostupné

Krásná rubínová červeň s výraznými tóny zralých třešní, jemná a příjemná chuť se středními taniny.

365 Kč
Dostupné

Rubínově červená barva s granátovými odlesky. Vůně nabízí aroma červeného ovoce, koření a tabáku. Chuť je jemná, harmonická, až hedvábná. Závěr velmi dlouhý, robustní.

1 400 Kč
Dostupné

Temně rudá barva s granátovými odlesky. Vůně sušených tmavých plodů, fermentovaného tabáku a čaje. Chuť je hebká s velmi elegantní tříslovinou a ovocnými tóny připomínající sušené brusinky a černý rybíz.   

725 Kč
Dostupné

Velmi jemné a dobře vyvážené víno s elegantními tóny. Ovocné a bohaté aroma jablka, ananasu a květin. Chuť je pikantní, dlouhá s výrazným ovocným závěrem.

228 Kč
Dostupné

Temně červená barva s granátovými odlesky, vůně bohatá, opulentní s nádechem lesního ovoce s dominancí brusinek a sušených borůvek. Chuť komplexní, jemná, s příjemně ovocným projevem. 

469 Kč
Dostupné

Slámově žlutá barva se zelenkavými odlesky, vůně připomíná zejména jablka, hrušky a mandle. Chuť je lehce slaná, minerální, velmi příjemná, živá kyselina, kulatý, dlouhý závěr.

354 Kč
Dostupné

Tmavě červená granátová barva, výrazná vůně sušených květin a ovoce přechází do chuti, která je elegantní a velmi dlouhá. Vhodně doplní hovězí maso, nebo vyzrálé sýry typu Pecorino. Hrozny jsou sklízeny ručně a roční produkce je pouze 5.300 lahví.

1 085 Kč
Dostupné

Zářivá zeleno žlutá barva, vůně je intenzivně květinová. Čistě odrůdová, suchá chuť potěší svojí svěžestí s příjemnou kyselinkou na patře. Harmonická a příjemná dochuť vybízí k dalšímu napití. Skvěle doprovodí mořské plody, humra, krevety.

307 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 43

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.