Morava  Počet produktů v této sekci: 8

Tento Sauvignon má zelenkavě nazlátlou barvu. Jemná vůně s nádechem broskve, angreštu a černého rybízu je dotvořena příjemnou ovocnou chutí s jemnou grepovou kyselinkou.

168 Kč
Dostupné

Příjemná, nasládlá vůně s aroma tropického ovoce, mandlí a čerstvého tvarohu. Řízná, poměrně extraktivní a středně dlouhá chuť s náznaky sladkého koření, tureckého medu a bílého bobulového ovoce.

168 Kč
Dostupné

Tmavě granátová barva s vůní černého ovoce a čokolády. Zaujme především svojí ovocností, lahodnou chutí s nižším obsahem kyselin a výrazným sametovým projevem.

168 Kč
Dostupné

Barva je tmavě červená. Výrazná, koncentrovaná a plná vůně. Chuť je velmi bohatá, převládají tóny zralého černého bobulového ovoce doplněné jemnou tříslovinou. Dochuť je čistá, ovocná a středně dlouhá. 

168 Kč
Dostupné

Světle zelenožlutá barva, příjemná květinovo – muškátová vůně s jemnými tóny lékořice a šťavnatou chutí, tolik typickou pro mladé muškáty z Popic potěší každého milovníka této odrůdy.

234 Kč
Dostupné

Temně rubínová barva, ve vůni vynikají  ostružiny, divoká  třešeň  a kouř hořícího dřeva. Chuť je mohutná, minerální a v závěru je patrná višeň v hořké čokoládě s jemnými taniny.

344 Kč
Dostupné

Příjemně harmonické víno, které se vyznačuje barvou bílého zlata a ovocnou vůní s medovými tóny. Chuť je plná, hebká s vysokým extraktem a dlouhou dochutí.

344 Kč
Dostupné

Plné, svěží růžové víno, v němž se snoubí výrazná vůně černého rybízu a lesních jahod. S dominantní ovocnou vůní koresponduje i plná chuť vína, které je ideálním společníkem pro letní přátelská posezení. MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

285 Kč
Zobrazeno 1 - 8 produktů z celkových 8

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.