Řecko  Počet produktů v této sekci: 6

Vinařství

Pryskyřicové suché víno světložluté barvy a jemné borovicové vůně. Je svěží, vyvážené, má jemnou chuť s tóny pinie. K vínu doporučujeme především pikantní, kořenité úpravy pokrmů, hodí se ale také k bílému masu či rybám. 

118 Kč
Dostupné

Lehčí víno višňové až granátové barvy s výraznější tříslovinou v harmonickém spojení s kyselinami. Ve vůni objevíme višně a borůvky. Chutná po vyzrálém bobulovém ovoci. Doporučujeme ke grilovanému masu.

139 Kč
Dostupné

Bílé, polosladké víno z původních odrůd Savatiano a Rhoditis. Jantarově žlutá barva s jemným aroma tropického ovoce s nádechem melounu a banánu. 

124 Kč
Dostupné

Polosladké víno z odrůdy Agiorgitiko jasně červené barvy. Je plné, ovocité s příjemně nasládlou chutí a aroma zralého červeného ovoce.

124 Kč
Dostupné

Sladké víno zaujme nejen svou výraznou jantarově žlutou barvou se zlatavými tóny, ale také nádherným medovým bouquetem s nádechem citrónových a pomerančových slupek podpořená pevnou kyselinkou.

230 Kč
Dostupné

Výrazná vůně rozinek a datlí. Bohatá chuť sušeného ovoce s dobrou kyselinkou, která vyvažuje toto sladké víno. Dlouhý závěr nadchne svojí ovocností a plností. 

230 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 6 produktů z celkových 6

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.