Novinky

Novinka

Atraktivní třešňová barva, ve vůni se projevuje tmavé ovoce. Chuť středně plná, převládá červený rybíz, brusinky a koření.

187 Kč
Dostupné
Novinka

Krásná světle žlutá barva, květinová vůně s lehce kouřovým aroma. Chuť je bohatá, minerální, velmi perzistentní. Vhodné s ústřicemi, mořským plody a různými druhy ryb.

620 Kč
Dostupné
Novinka

Nádherná rubínově červená barva, výrazná vůně lesních plodů s pikantními tóny koření a elegantním nádechem vanilky. Chuť je dokonale vyvážená, strukturovaná s velmi dlouhým zakončením. Široká škála tmavého ovoce se postupně rozvíjí a objevíme zralé černé třešně a kompotované lesní plody. Třísloviny jsou skvěle vkomponované do celkové chuti a umocňují...

606 Kč
Dostupné
Novinka

Výrazná rubínově červená barva, elegantní vůně s tóny zralého tmavého ovoce a nádechem fialek. Chuť je plná, harmonická s jemnými a sametovými tříslovinami s dlouhou dochutí. Objevíme zralé třešně a ostružiny. Víno zrálo 12 měsíců ve slavonských dubových sudech. Je to typický představitel elegantních vín z Chianti Classico. Doporučujeme k tvrdým sýrům,...

393 Kč
Dostupné
Novinka

Jasně rubínově červená barva s fialovými odlesky, intenzivní ovocná vůně s květinovými tóny, převažuje růže. Chuť je příjemně svěží s jemnými ovocnými tóny, měkkými tříslovinami a harmonickou dochutí. Hodí se k předkrmům, těstovinovým pokrmům s masovými omáčkami. Teplota při podávání 18 stupňů.

275 Kč
Dostupné
Novinka

Barva je intenzivní, rubínově červená, vůně je výrazně ovocná. V chuti objevíme červené bobulové ovoce a třešně, příjemné taniny, která jsou v harmonii s jemnou kyselinkou a středně dlouhým závěrem. Podávejte při teplotě 18 stupňů Celsia s pečeným masem, zvěřinou nebo se zrajícími sýry.

503 Kč
Dostupné
Novinka

Velmi elegantní a harmonické víno s pevnou strukturou a charakteristickým intenzivním a dlouhým aroma. Krásná rubínově červená barva s granátovými odlesky a výrazná vůně určuje kvalitu vína. Chuť je mnohovrstevná, elegantní a harmonická se stopou koření, tmavého ovoce a sametovým závěrem.

990 Kč
Dostupné
Novinka

Světle žlutá barva, vůně je květinová se stopou mandlí. Prvotní chuť je příjemně suchá, postupně se rozvíjí k bílému ovoci a v závěru objevíme nádech mandlí s lehkou ovocnou nasládlostí. Závěr je středně dlouhý a velmi příjemný. Vychlazené na 10 stupňů Celsia nás potěší v teplých letních dnech a doprovodí vegetariánské pokrmy, grilované ryby a drůbeží maso.

346 Kč
Dostupné
Novinka

Rubínově červená barva s purpurovým odleskem, příjemná vůně s lehkým nádechem červeného ovoce a jemnou stopou kouře. V chuti objevíme zralé brusinky a maliny v harmonickém spojení se stopou tabáku a exotického koření. Středně plné svěží víno vhodné k lehčím pokrmům, těstovinám a telecímu masu. Tato odrůda je v oblasti Piedmont velmi oblíbená místními...

244 Kč
Dostupné
Novinka

Rubínově červená barva s granátovými odlesky, ovocná vůně se stopou jemné vanilky a koření. Chuť je výrazná s červeným ovocem a pevnými tříslovinami. Víno zrálo 24 měsíců v dubových sudech a má velký potenciál pro další vyzrávání. Potěší milovníky výrazných mohutných vín, kteří ocení pevné taniny a svěžest. Dobře se snoubí s grilovaným hovězím masem a...

551 Kč
Dostupné
Novinka

Tato Barbera z regionu Asti má rubínově červenou barvu s granátovým okrajem, vůně je výrazně ovocná a květinová. V chuti objevíme červené ovoce, převládá zralá třešeň a v závěru jemné tříslo. Přestože zrálo rok v dubových sudech, zachovalo si svou krásnou ovocnost, svěžest a přímočarost. Vhodné nejen k jednoduchým úpravám masa, ale i ke každodennímu pití.

186 Kč
Dostupné
Zobrazeno 1 - 11 produktů z celkových 11

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.