Slevy

produktů na stránku

Krásná, světle rubínová barva a intenzivní vůně červeného ovoce je průvodním vjemem tohoto růžového vína. Ve výrazné ovocné chuti převládají maliny a zralé třešně.

125 Kč 156 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Delikátní zlatá barva potěší oko. Plné ovocné aroma ve vůni, která přechází do chuti. Dobře strukturované víno se spoustou svěžesti.

145 Kč 181 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Rubínová barva s fialovými odlesky, ovocné víno se středně mohutným tělem velmi příjemné ke každodennímu pití.

171 Kč 228 Kč -25%
Reduced price!
Dostupné

Tmavě fialová barva s granátovými odlesky, vůně připomíná tmavé bobuloviny, černý rybíz a brusinkový kompot. Chuť je hladká s příjemně oblou tříslovinou. Závěr je lehce pikantní s projevy indického koření.

191 Kč 212 Kč -10%
Reduced price!
Dostupné

Zářivý vzhled s intenzivní rubínovou barvou. Ovocné aroma ( lesní plody, borůvky) a lékořice s jemným dotekem dubu dává vínu příjemnou komplexnost. Víno zrálo 5 měsíců v amerických dubových sudech ( tzv. semi crianza). 

191 Kč 239 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Světle žlutá barva se zelenými odlesky, jemné aroma připomínající limetky, čerstvou meduňku a mandarinkovou kůru. Chuť je vyvážená, ovocná se svěží kyselinou citrusů a s delší dochutí. Moderní svěží styl vína se šťavnatou kyselinkou.

215 Kč 269 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Intenzivně červená barva. Vůni dominuje tmavé lesní ovoce s nádechem koření, likéru, černého pepře a vanilky. Víno je pěkně strukturované, s plnými, ale kulatými taniny, dlouhé, perzistentní s příjemně kořeněným závěrem.

237 Kč 296 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Zářivá zeleno žlutá barva, vůně je intenzivně květinová. Čistě odrůdová, suchá chuť potěší svojí svěžestí s příjemnou kyselinkou na patře. Harmonická a příjemná dochuť vybízí k dalšímu napití. Skvěle doprovodí mořské plody, humra, krevety.

246 Kč 307 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Svěží vůně heřmánku, bílého ovoce. Chuť je delikátní, ovocná s jemnou stopou bylinek, harmonická s příjemnou kyselinkou a dlouhou dochutí.  

280 Kč 311 Kč -10%
Reduced price!
Dostupné

Elegantní růžová barva s červenými odlesky. Vůně je svěží, ovocná, připomíná letní ovoce, maliny, jahody. Chuť je bohatá, živá se svěží kyselinou, harmonická s příjemně minerálním závěrem.

305 Kč 407 Kč -25%
Reduced price!
Dostupné

Slámově žlutá barva, vůně připomínající ořechy a zralé hrušky. Terroir vtiskl vínu neopakovatelnou chuť, která je plná a příjemně ovocná s velkou elegancí. Vhodné k drůbežímu masu a studeným předkrmům.

308 Kč 385 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné

Intenzivní, tmavě granátová červená barva. Vůně je elegantní, ovocná, připomínající ostružiny. Plná a sametová chuť podpořená hladkými, dobře strukturovanými taniny v příjemném závěru potěší milovníky této odrůdy. Víno zrálo ve velkých dubových sudech. Doporučujeme k tmavým masům a tvrdým sýrům.

308 Kč 385 Kč -20%
Reduced price!
Dostupné
Zobrazeno 1 - 12 produktů z celkových 20

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.