Dřevěná kazeta 3 lahve García de Olano Větší náhled

Dřevěná kazeta 3 lahve García de Olano

Dárková kazeta se skvělého rodinného vinařství a prestižní španělské oblasti obsahuje tři vína. Jedno bílé svěží víno, jedno červené, které zrálo krátkou dobu v dubovém sudu a vynikající červenou Crianzu, která zrála 12 měsíců ve francouzských dubových sudech.

SLOŽENÍ KAZETY:

García de Olano Blanco

García de Olano Tempranillo

García de Olano Crianza

936 Kč včetně DPH

García de Olano Blanco

Světle žlutá barva se zelenkavými odlesky, vůně je čistá ovocná s nádechem bílých květin. Chuť je krásně svěží s příjemnou kyselinkou a bílým ovocem. Ideálně doprovodí předkrmy z mořských plodů a drůbeží maso.

García de Olano Tempranillo

Zářivá červená barva, vůně zralého ovoce s jemným nádechem lékořice a balzamika. Chuť je krásně ovocná, svěží a harmonická díky šestiměsíčnímu zrání ve velkých dubových sudech. Jedná se tedy o tzv. semicrianzu, víno které zrálo kratší dobu na dřevě, než určují předpisy. Tento styl mají v oblibě lidé, kteří nepreferují dlouhodobě naležená vína.

García de Olano Crianza

Rubínově červená barva s jemným cihlovým okrajem. Intenzivní vůně zralého bobulového ovoce s jemným dotekem jahodového jogurtu. 

V ústech objevíme černé třešně, maliny, lékořici a balzamiko. Chuť je velmi harmonická, elegantní s velmi dlouhou dochutí, ve které se spolu skvěle doplňují ovoce a chuť ušlechtilého dřeva.

Země původu Španělsko
Kategorie Suché
Oblast DOCa Rioja Alavesa
Vinařství Bodegas García de Olano
Objem 3 x 0,75 l

Podobné produkty

TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.