O nás

Historie naší společnosti

Vše začalo v létě roku 2003, kdy jsme přivezli kvalitní argentinská vína z oblasti Mendoza a na Vánoce do portfolia zařadili španělská červená vína společně s vynikající šumivou Cavou.

Další skvělá vinařství z Francie  z oblastí  Burgundsko, Côtes du Rhône a Languedoc na sebe také nenechala dlouho čekat a v následujícím roce se přidalo jedinečné toskánské Brunello di Montalcino z vinařství La Fiorita. Díky jeho úspěchu jsme rozšířili podíl italských vín o další regiony, zejména Piemont a Veneto.

Zatím poslední vinařskou zemí v naší nabídce je Řecko, jehož vína jsou zařazena v sítích supermarketů. Úspěšně se rozvinula i spolupráce s předními moravskými vinaři.

Naše práce

onas2m.jpg

V současné době zastupujeme více než třicet prestižních sklepů a naše vína najdete jak v běžných restauracích, tak i ve vyhlášených gastronomických zařízeních, včetně těch s michelinskou hvězdou. Svým novým i stávajícím obchodním partnerům poskytujeme školení personálu a výuku základních sommeliérských dovedností.

Pro privátní klienty zajišťujeme dodávky vín vhodných k uložení do archivních sklepů s následnou kontinuitou a doplňováním o nové ročníky. 

La Caoba s.r.o.

onas3m.JPG

Většina našich vín získává významná ocenění na tuzemských i mezinárodních soutěžích a výstavách.

Společnost sídlí v historických budovách Branického pivovaru. Sklady se zde nacházejí v hlubokých sklepích, které poskytují ideální podmínky pro dlouhodobé skladování vín určených k archivaci.

Pojďme tedy spolupracovat !

 


TELEFON:

+420 777 722 704

Odběr novinek

Odebírejte naše novinky.